قنبرِ مولا...

به خدا قسم تو می آمدی اگر اعمالمان همچون حرف هایمان اینقدر زیبا بود...

قنبرِ مولا...

به خدا قسم تو می آمدی اگر اعمالمان همچون حرف هایمان اینقدر زیبا بود...

قنبرِ مولا...

بچه هاے کوچک با دست و پایشان بازی مے کنند
ولے دلشان مرتــّب است
و همراهشان است .

اما بزرگ ها دست و پایشان خیلے منظّــم است
ولے دلشان بازے مے کند
و همراهشان نیست .

حاج محمد اسماعیل دولابی

واعتصموا بحبل اله جمیعا...

چهارشنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۲، ۱۱:۰۲ ق.ظ

در کلام الهی رمز رستگاری انسان در دنیا و عقبی به کارگیری اوامر و نواهی الهی در دنیا و رمز و توفیق جامعه اسلامی در تبعیت از امر خداوند است که می فرماید واعتصموا بحبل اله جمیعا  و خودداری از ارتکاب نهی الهی  و لاتفرقوا  است.

چهارده قرن این آیه شریفه مورد توجه مسلمین قرار نگرفت و هم اکنون نیز مسلمین به آن بی توجه هستند و تا اینگونه هستند هیچ قدرتی ندارند و شیطان و شیطان زدگان بر آنان چیره اند.

از معصوم نقل است یداله مع الجماعه و خداوند می فرمایند یداله فوق ایدیهم...

جایی دست خدا با جماعت است جایی دست خدا بالای همه دستهاست. کنایه از برتری و پیروزی بر سایر دستها! وقتی جماعتی به ریسمان الهی چنگ یازیدند و به راه های متفرقه نرفتند خود با حبل اله عجین می شوند و قدرت خدایی می یابند و دستان خدا با آن جماعت می شود و جماعت قدرتی شکست ناپذیر می یابند.

امام خمینی فرزندی از فرزندان پیامبر امی از ملت متفرق ایران خواست در برابر طاغوت پهلوی به ریسمان الهی چنگ زنند و وحدت کلمه یابند و طوفانی از قدرت الهی بشوند. ملت ایران اعم از قومیت های متنوع و مذاهب مختلف بسیج شدند و این بسیج مردمی به نام و یاد خدا چنان طومار شاهنشاهی و حامیان استکباری اش را در هم پیچید و از صحنه ایران حذف کرد که تو گویی سابقه­ی 2500 ساله هم نداشته است و شیطان بزرگ آمریکا از این یک ضربه بسیج آنچنان عقل نداشته اش ضربه خورده که هنوز به هوش نیامده و دیوانه وار چون مار زخم خورده نیش زهرآلودش را بر پیکره ی جامعه اسلامی اطراف بسیج ایران وارد می کند.

این بسیج مردمی از مصادیق بارز آیه شریفه واعتصموا بحبل اله جمیعا و لا تفرقوا ... است.

این بسیج مردمی نمونه عینی یداله مع الجماعه است.

شیطان بزرگ آمریکا و اذنابش از شرق و غرب توطئه کردند برای برچیدن شجره طیبه­ی بسیج. بسیج الهی شده با قدرتی خدایی در هشت سال دفاع بی امان از آرمان های خدایی و مقدسش پوزه­ی شیاطین را به خاک مالید.

شیطان بزرگ آمریکا فکر می­کرد ملت ایران با از دست داد حرث و نسلش در هشت سال جنگ همه جانبه و تحمل تحریم های سخت جهانی و آثار سو دوران پس از جنگ از اسلام و انقلاب خسته شده و با تحریم های سخت اقتصادی شکم های ایرانیان گرسنه شده و موجب بیرون رفتن ایمان از وجودشان می گردد، لذا متفرق و مشتت شده اند و روز دست اندازی به سرزمین ایران نزدیک شده که طوفان دوم خرداد سال 1376 به پا شد و بسیج ایرانیان در سال های 76 و 80 و 84 و 88 و در نهایت 92 کاری کرد که سگان استکباری دم های خود را روی دوشهای خود گذاشته و زوزه کشان از ام القرای اسلام در عصر جدید دور شدند، هر چند که در ظاهر در تلاشند که خود را همچنان ابرقدرت جهان و منطقه نشان دهند ولی ما و از همه بهتر خودشان می دانند که بیشتر از هرزمان دیگری در سردرگمی و سرگیجی به سر می برند.

                        
                                 

تا زمانیکه ملت ایران بسیج است قدرتی خدایی دارد و شکست ناپذیر است و مطمئنا هر زبان و قلم نحسی که بذر تفرقه می افشاند اعتصام این ملت به حبل اله را می شکند و دانسته یا ندانسته با جیره و مواجب یا بدون جیره و مواجب آب به آسیاب دشمن شیطان صفت این ملت خدایی می ریزد و ادعای دوستی می کند اما در صف دشمن است. دشمن از روبرو میزند اما او در خانه است و از پشت میزند.

خدایا تو را سپاس می گوییم که ملت ایران بسیج کرده ای. ما ملت ایران همه­ی شهدای خود را واسطه­ی قرب به تو می گیریم و به نجوای شهیدان ایران در کربلای ایران قسمت می دهیم که ملت ایران تا زمان ظهور بقیه الله الاعظم، مولانا صاحب العصر و الزمان بسیجی بمانند و چنگ در ریسمان الهی تو زده باشند...

نظرات  (۱)

 • سید معین نژآدهندی
 • ما که به حمد الله از برکات نظام مقدس و ولایی جمهوری اسلامی ایران به معنویات و افتخارات زیادی رسیده ایم خدا را شکر که در عصر خمینی کبیر به دنیا امدم و در عصر خامنه ای زندگی میکنم و از مخلص بسیجی ها به لشگر مخلص خدا اذر ماه بسیج مبارک

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی